SideMount Diver

Drukuj

sidemount03a

Celem kursu nurkowego SideMount Diver jest przygotowanie do nurkowań sidemount w zakresie uprawnień jakie nurek już posiada. Sidemount ma wiele zastosowań, w tym także ściśle związane z nurkowaniami technicznymi. Niemniej jednak kurs ten uczy nurkowania rekreacyjnego i może go odbyć nawet nurek z początkowym stopniem. Certyfikat PADI Sidemount Diver nie daje uprawnień nurka technicznego, ale znacząco podwyższa technikę, bezpieczeństwo i radość z nurkowania. Zbliża do nurkowań technicznych w stopniu wręcz niewyobrażalnym!

Dim lights Embed Embed this video on your site

Znajdź nowe rozwiązanie na skonfigurowanie sprzętu nurkowego i usytuowanie butli nurkowych.
Zazwyczaj pierwsze stwierdzenie nurka początkującego po nurkowaniu w konfiguracji Sidemount: „dlaczego pływalność nie sprawia mi tu problemów, a na kursie OWD zupełnie nie mogłem nad tym zapanować?”

Zalety sytemu SideMount:
Liczymy również, że SideMount zaszczepi w Tobie idee nurkowania w jaskiniach.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Dzięki usytuowaniu butli na bokach, znika problem z pływalnością, a tym samym rośnie satysfakcja z nurkowania. To również ogromna wygoda podczas schodzenia do nurkowania. Nie musisz chodzić z butlą na plecach, aby wejść do wody. Ma to szczególne znaczenie, gdy np. wracasz z nurkowania pod górkę albo ukształtowanie terenu sprawia trudność. Po prostu wchodzisz do wody, szybkim ruchem zaczepiasz karabinek o uprzęż i jesteś gotowy do nurkowania. Po prostu bajecznie proste!

Wymagania:
Jeśli jeszcze nie wiesz, czy ten styl nurkowania będzie odpowiedni dla Ciebie, zapisz się na tzw. „nurkowanie zapoznawcze” w konfiguracji Sidemount (cena 200 zł).

cennik_kursuzapisz_na_kurs