Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free
sidemount01Wprowadziliśmy do oferty specjalizacji nurkowych szkolenia w konfiguracji Sidemount. Nurkowanie w konfiguracji sidemount pozwala na niewyobrażalną "lekkość" i finezję pod wodą na jaką nie pozwala żadna inna konfiguracja sprzętu. Obejrzyj poniżej filmy na jakie możliwości pozwala tak konfiguracja!Dim lights Embed Embed this video on your site
Dim lights Embed Embed this video on your site

Celem kursu nurkowego SideMount Diver jest przygotowanie do nurkowań sidemount w zakresie posiadanych już uprawnień nurkowych. Sidemount ma bardzo wiele zastosowań, w tym także ściśle związane z nurkowaniami technicznymi.

Certyfikat rekreacyjny PADI Sidemount Diver nie daje uprawnień nurka technicznego, ale znacząco podwyższa technikę, bezpieczeństwo i radość z nurkowania. Zbliża nas do nurkowań technicznych w stopniu wręcz niewyobrażalnym! Więcej informacji na temat samej specjalizacji znajdziesz tutaj.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, czy ten styl nurkowania będzie odpowiedni dla Ciebie, zapisz się na tzw. „nurkowanie zapoznawcze” w konfiguracji Sidemount.