Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free

 

logo_targiJeśli w dniach 09-10.02.2013 wybieracie się na Targi Nurkowe "Podwodna Przygoda" zapraszamy na nasze stoisko nr 63. Mapka tutaj. W tym roku będziemy prezentować na targach sztuczne płuco do badania automatów oddechowych po ich regulacji.

Tylko w ten sposób możemy uzyskać pewność, że nasz automat został prawidłowo i dobrze wyregulowany po corocznym przeglądzie. Urządzenie mierzy wszystkie parametry pracy regulatora miedzy innymi ciśnienia: wdechu i wydechu, ciśnienie miedzy stopniowe czy, pracę oddechową i czy są one zgodne z wartościami producenta. Na życzenie każdy klient otrzymuje wydruk z takiego badania. W ramach promocji będziemy przeprowadzać kontrolę automatu za 10 zł. Jeśli będzie potrzebna jego regulacja będzie ją można również wykonać na miejscu również w ramach promocji za 10 zł.

 

Tylko wtedy będziecie mieli pewność że wasz automat jest ustawiony i wyregulowany w sposób prawidłowy!

Stworzyliśmy w tym celu specjalną stronę dedykowaną serwisowi automatów i sprzętu nurkowego.

Więcej informacji o prawidłowym serwisie i regulacji automatu możecie przeczytać tutaj.

W celu ułatwienia dostarczenia sprzętu do naszego serwisu wprowadziliśmy usługę serwisu  on-line! Więcej o usłudze można przeczytać tutaj

Na stoisku będziemy również prezentować ubezpieczenia nurkowe Ergohestii gdzie będzie mozna porozmawiać o ich wadach i zaletach w stosunku do innych ubezpieczeń tego typu.

Zapraszamy na:

www.scubaservice.pl

www.4dive.pl