Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free
lipa415W okresie 30.05-02.06.2013 zapraszamy wszystkich nurkujących z rodzinami na wspólny wyjazd na Półwysep Lipa położony nad jez. Wdzydze.

Ze względu na przypadający w tym okresie dzień dziecka w ośrodku przewidziane są animacje i programy dla dzieci co zapewni naszym pociechom atrakcje podczas naszego pobytu.


Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora Wdzydze, na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
Jezioro
to, o powierzchni około 1400 ha i maksymalnej głębokości 68 m, zwane jest też Kaszubskim Morzem lub Wielką Wodą i jest jednym z największych jezior województwa pomorskiego oraz wielką atrakcją dla miłośników żagli. Ma ono kształt krzyża, w którego skład wchodzą cztery jeziora - Jelenie, Radolne, Gołuńskie i Wdzydzkie. Występuje tu wiele gatunków ryb, m.in. unikatowa troć jeziorowa, zwana wdzydzką, będąca gatunkiem endemicznym występującym w warunkach naturalnych tylko w jeziorze Wdzydze. Niespotykane formacje podwodne w postaci scianek margielowych, czy stromo opadających uskoków zachecają do podwodnej turystyki.


wdzydze_batymetriaZakwaterowanie
Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 12 komfortowych domkach drewnianych z tarasami. Domki są przeznaczone dla 4 - 6 osób i wszystkie posiadają ogrzewanie elektryczne. Składają się z jednej sypialni z dwoma osobnymi łóżkami, antresoli z dwoma łóżkami oraz z salonu z 2 osobową rozkładaną kanapą. Domki te wyposażone są w TV, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem, naczyniami i sztućcami oraz w łazienkę z prysznicem i WC. Ogromnym atutem każdego z tych domków jest zadaszony taras z pięknym widokiem na jezioro. Na tarasie znajduje się komplet mebli ogrodowych.


lipa_domki01

lipa_domki

Koszt zakwaterowania w domkach
Do 4 osób 225 zł/doba + prąd wg licznika
5 - 6 osób 265 zł/doba + prąd wg licznika
Rezerwacja domków w terminie 30/05 - 02/06 ( 3 noclegi ) N1, N2, N3, N4, N5


Wyżywienie

Dorośli:
Całodzienne - 55 zł / osoba
Śniadanie - 18 zł / osoba
Obiad - 25 zł / osoba
Kolacja - 18 zł / osoba

Wyżywienie dzieci 4-9 lat:
Całodzienne - 33 zł / osoba
Śniadanie - 10 zł / osoba
Obiad - 18 zł / osoba
Kolacja - 10 zł / osoba
Dzieci do 4 lat przy wykupieniu posiłków przez rodziców - bezpłatnie (śniadanie i kolacja - szwedzki stół, na obiad zupa w wazie i dodatkowe nakrycie do posiłku rodziców).


Więcej informacji na temat ośrodka i pobytu do pobrania tutaj i tutaj .