Nitrox w cenie powietrza

Drukuj

Chcesz nurkować bezpieczniej i wydłużyć swój czas bezdekompresyjny? Elbląskie Centrum Nurkowe 4 Dive w celu propagowania bezpiecznych nurkowań oferuje dla wszystkich którzy posiadają odpowiednie uprawnienia nitrox w cenie powietrza!  Jeśli nie posiadasz uprawnień do stosowania wzbogaconych mieszanek zawierajacych więcej niż 21% tlenu, zapraszamy na odpowiednie szkolenie. Promocja ważna jest od dziś do odwołania!

Co to jest nitrox i dlaczego warto go stosować w nurkowaniu? Co oznaczają skróty EANx,  MOD, EAD i END? Jeśli tego nie wiesz, zapraszamy na kurs nurkowania na nitroksie. Szkolenie to będzie ważnym elementem rozwoju Twoich umiejętności nurkowych. Podczas trwania kursu poszerzysz swoją wiedzę na temat właściwości używanych pod wodą gazów i wykonasz pierwszy krok w kierunku nurkowania technicznego. Więcej informacji w zakładce Kursy (kliknij!).

Jeśli masz już uprawnienia do używania nitroksowych mieszanek oddechowych w nurkowaniu, nasze centrum oferuje promocję: ładowanie butli nitroksem EAN 32 w cenie powietrza. Zapłacisz tylko 1 zł za litr pojemności wodnej butli.

CN 4 Dive posiada bank gazu o objętości 45 tys. litrów o ciśnieniu 300 atmosfer. Napełnienie 15-litrowej butli z depozytu trwa ponizej jednej minuty! Nabijamy również butle do ciśnienia roboczego 300 bar.

 

Po co się nasycać gazem obojetnym? Nurkuj na nitroksie!