Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free

Stylowy, dwupiętrowy hotel z basenem, tworzący razem z bazą nurkową Planet Divers mniejszy resort. Usytuowany bezpośrednio przy piasczystej plaży zalewu w turystycznym centrum Dahab. Obecnie zostały odnowione łazienki w pokojach kat. A i C.

 

oasis01

oasis02

oasis03

oasis04

POŁOŻENIE
Położony bezpośrednio przy głownej plaży laguny w centrum truystycnego centrum Dahab. Baza Planet Divers jest umejscowiona z boku hotelu.

POKOJE A
Dwanaście gustownie urządzonych pokoi, z tego dwa są trzyosobowe. Pokoje posiadają klimatyzację, lodówkę, sejf oraz gustowne umeblowanie. Łazienka zostały kompletnie odnowione: nowa instalacja wodna, nowe kafelki, prysznic zamiast wanny. Dodatkowo zainstalowano termostatyczne mieszalniki zabaniające dopływu gorącej wody do kranu czy prysznicu.
Przed pokojami na parterze nowy przestronny taras z widokiem na ogród i morze. Pokoje na piętrze z prywatnym bolkonikiem, równiez z widokiem na morze.

POKOJE B
Osiem klimatyzowanych pokoi, bez widoku na morze. Okna niestety wychodzą na przestronny korytarz. Pokoje są wyposażone w klimatyzację, lodówkę, sejf. Łazienki posiadają wannę i prysznic.

POKOJE C
Trzy pokoje z wyremontowanymi łazienkami. Pokoje są wyposażone w klimatyzację, lodówkę, sejf oraz podobne umeblowanie jak reszta pokoi. Okna na korytarz zostały zamurowane a w zamian za to wstawiono duze balkonowe drzwi prowadzące na mały prywatny tarasik.

WYŻYWIENIE
Świetna śniadania w formie bufetu, kolacje w plażowej restauracji według menu.

WYPOSAŻENIE
Basen ze słodką wodą, bar, baza nurkowa Planet Divers.

PLAŻA
Przed hotelem jest piaszczysta plaża z hotelowymi leżakami i parasolami przeciwsłonecznymi. Na lewo ok. 50 m zaczyna się rafa domowa znana jako Lighthouse, odpowiednia do snorklowania oraz nurkowania. 

INTERNET
Dla gości hotelu jest do dyspozycji internet WiFi za darmo.