Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free
festiwal_lodzZapraszamy do wspólnego udziału na V edycji festiwalu wrakowego W Łodzi który odbędzie się w sobotę 16 lutego w budynku Politechniki Łódzkiej przy ulicy Wólczańskiej 213. Festiwal poświęcony jest głównie tematyce wrakowej, ale każdy miłośnik nurkowania znajdzie zapewne coś dla siebie. Jest to doskonała okazja do wymiany własnych doświadczeń, czy informacji na temat nurkowań na nowych ciekawych pozycjach. Jak zwykle między prelekcjami, będzie można również zapoznać się z nowinkami świata nurkowego prezentowanymi przez różnych wystawców z branży nurkowej.

 

Znamy już większość prelegentów, którzy wystąpią podczas IV edycji festiwalu:

Mario Weidner - pionier nurkowania technicznego, odkrywca i eksplorator wielu wraków, autor książki dla wszystkich miłośników nurkowania wrakowego pt: "Na tropach zatopionych skarbów", członek "The Explorers Club"

Danijel Frka - fotograf podwodny i ekspert nurkowania wrakowego, który o chorwackich wrakach wie prawie wszystko, autor dopiero wydanej książki pt:" Treasure of the Adriatic" opisującej 56 adriatyckich wraków

Leigh Bishop - nasz przyjaciel, który ma tyle nowego do powiedzenia na temat wraków, ze odwiedza festiwal regularnie, członek "The Explorers Club"

Marcin Jamkowski - nurek wrakowy, podróżnik, dziennikarz, team leader międzynarodowej ekspedycji na wrak okrętu Steuben, członek "The Explorer Club"

Tomek Stachura - nurek wrakowy z ponad 30 letnim doświadczeniem, eksplorował większość najsłynniejszych bałtyckich wraków, współzałożyciel konferencji nurkowej Baltictech oraz założyciel firmy Santi Diving.

Michał Kosut - PADI Platinium Course Director, jeden z najlepszych polskich instruktorów nurkowania.

Adam Wysoczański - nurek i fotograf wrakowy, instruktor nurkowania technicznego, uczestnik wielu międzynarodowych ekspedycji wrakowych.

 

Łukasz Piórewicz - nurek wrakowy, instruktor nurkowania technicznego, organizator i członek wielu ekspedycji na wraki morza bałtyckiego.

Marcin Trzciński - nurek i fotograf wrakowy, który pasjonuje się fotografią podwodną i który tą pasje doprowadził do perfekcji.

Piotr Kardasz - nurek wrakowy i jaskiniowy specjalizujący się w filmowaniu podwodnym, członek wielu wypraw i ekspedycji wrakowych.

Sebastian Długi - nurek techniczny specjalizujący się w konfiguracji side mount, założyciel szkoły nurkowania Trimix Project oraz klubu i centrum nurkowego Side Mount System.

Daniel Pastwa - nurek techniczny TMX IANTD, support diver BalticTech, autor kilkudziesięciu filmów podwodnych.

 

Wojciech Jechna - nurek wrakowy z uprawnieniami Full Trimix, nurek CCR, współorganizator konferencji nurkowej Baltictech oraz właściciel firmy "Baza Nurkowa Litoral".

 

dr hab. Waldemar Ossowski - archeolog podwodny, kustosz dyplomowany Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku.

 

Więcej informacji na http://www.festiwalwrakowy.com/