Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free

W zimowe ferie zapraszamy do Safagi

PDFDrukujEmail

Zapraszam wszystkich na spotkania podwodne z żółwiami, odwiedziny niezniszczonych, pełnych życia raf koralowych, mieniących się różnorodnością pionowych ścian sięgających w głąb morza. W pierwszy tydzień ferii zimowych wyjeżdżamy do Safagi w Egipcie. Cena tego wyjazdu jest więcej niż konkurencyjna, dlatego decyzję należy podjąć jak najszybciej.

Czytaj całość

   

Jak było w Saksonii

PDFDrukujEmail

sparmannW końcu nastał długo oczekiwany przeze mnie dzień 18 listopada. Dzień, w którym miałem po raz pierwszy pojechać do Saksonii na kamieniołomy. Pierwsze podejście rok temu niestety nie wypaliło. Od samego rana było bieganie, pakowanie się, zbieranie szpeju. Gdy o 14:30 podjechałem do Piotra Dybikowskiego była już tam cała ekipa: Dybik, Maciek „Tofik” Marcinkowski, Kuba Branicki i Maciek „Ącki” Jarząbek. W Kamenz mieli już na nas czekać Marek Kolendo i z dalekiej Szwajcarii Maciek Zarecki. Niestety w ostatniej chwili wypadła ze składu Daria. Ekipa gwarantowała niesamowitą zabawę.

Czytaj całość

   

Nurkowanie w Tatrach

PDFDrukujEmail

Zejście do jezioraZawsze marzyłem o zanurkowaniu w tym miejscu. Kuba badał możliwości przy okazji szkolenia organizowanego przez TOPR, ale przez 4 lata nic z tego nie wyszło. W wakacje zadzwoniłem do Kuby i Bazyla, czy są takim nurkowaniem zainteresowani, jeśli uda mi się je zorganizować. Odpowiedź mogła być tylko jedna.

 

 

Czytaj całość

   

Wypadek nurkowy

PDFDrukujEmail

PrzemekZ ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 23 września podczas wyjazdu do Chorwacji zginął nasz serdeczny kolega Przemek Bielawski. Zmarł tragicznie, a jego śmierć była związana z nurkowaniem. Przemek był aktywnym nurkiem, z którym miałem wielokrotnie przyjemność nurkować podczas wspólnych wypraw do Egiptu, Norwegii, Austrii czy właśnie dp Chorwacji.

 

Piotr Dybikowski

   

Zajęcia basenowe dla początkujących i zaawansowanych

PDFDrukujEmail

Nasza oferta zajęć basenowych skierowana jest do osób na każdym poziomie wyszkolenia: od tych, którzy nigdy nie nurkowali po zaawansowanych płetwonurków, którzy chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i zdobyć unikalne umiejętności. W każdy poniedziałek w godz. od 20 do 21.40 zapraszamy na pływalnię miejską przy ul. Robotniczej, gdzie prowadzimy warsztaty dla początkujących i zaawansowanych.

   

Hańcza i ściany po drugiej stronie jeziora

PDFDrukujEmail

 

p1010625

W dniach między 19-25.07.2007 postanowiliśmy z Jakubem Bronickim wraz z rodzinami w ramach krótkiego urlopu udać się nad jezioro Hańcza gdzie nie miałem okazji już być ponad dwa lata.

 

 

Czytaj całość

   

Zaproszenie do współpracy w portalu społecznościowym

PDFDrukujEmail

Miło nam poinformować, że nasze Centrum Deepstop zostało zaproszone do współpracy z społecznościowym portalem RE w zakresie  tematyki sportów wodnych.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę WWW.re.pl do zakładki serwisy/sporty wodne/nurkowanie.

Pozdrawiam
Piotr Dybikowski

   

Kolejne nowe uprawnienia

PDFDrukujEmail

Tuz przed samym wyjazdem Nasz kolega Maciek Zarecki ukończył kurs Divemastra - pierwszy profesjonalny stopień we wszystkich federacjach nurkowych.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w karierze nurkowej.

Piotr Dybikowski


   

Szkolimy również wg standardów CMAS i PSAI

PDFDrukujEmail

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy ofertę Elbląskiego Centrum Nurkowego "4 Dive" o szkolenia prowadzone w systemie federacji CMAS i PSAI.

Czytaj całość

   

Nitrox w cenie powietrza

PDFDrukujEmail

Chcesz nurkować bezpieczniej i wydłużyć swój czas bezdekompresyjny? Elbląskie Centrum Nurkowe 4 Dive w celu propagowania bezpiecznych nurkowań oferuje dla wszystkich którzy posiadają odpowiednie uprawnienia nitrox w cenie powietrza!  Jeśli nie posiadasz uprawnień do stosowania wzbogaconych mieszanek zawierajacych więcej niż 21% tlenu, zapraszamy na odpowiednie szkolenie. Promocja ważna jest od dziś do odwołania!

Czytaj całość

   

Strona 7 z 8

«PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie»