Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free

Wraki Bornholnmu – trzecia tura

PDFDrukujEmail

Wprawdzie nie jesteśmy Bałtyckim Centrum Nurkowym ale staramy się aktywnie organizować od kilku do kilkunastu wyjazdów w ciągu roku nad ten akwen który dostarcza niezapomnianych wrażeń nurkowych ze względu na ogrom wraków. Zostały nam jeszcze ostatnie 3 miejsca na organizowaną wyprawę na duńskie wraki. Zapraszamy tym razem na trzecią już w tym roku wyprawę na wraki Bałtyku w okolicach Bornholmu która odbędzie się w dniach 28.09-02.10.2011 /środa –niedziela/. Szczegóły wyjazdu tutaj. Bliższe info Piotrek 500 138 000.

Czytaj całość

   

Sierpniowe kursy rekreacyjne i techniczne

PDFDrukujEmail

W sierpniu organizujemy kilka kursów podwyższających kwalifikacje nurkowe zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym/AOWD, P2/ jak również kursy Techniczne TecRec / TEC Deep i Tec Trymix/. W drugim miesiącu wakacji, nasze Centrum Nurkowe  organizuje szereg szkoleń specjalistycznych w zakresie nurkowania w nocy, nawigacji podwodnej, nurkowania w suchym skafandrze, nurkowania z wykorzystaniem nitroksu oraz rozszerzenia uprawnienień w zakresie nurkowań głębokich DEEP DIVER. Bliższe info Piotr 500 138 000.
   

Wyjazd na Terrę 24.07.2011.

PDFDrukujEmail

Po ostatnich znurkowaniach na wrakach  Bałtyku i widoczności 20-25 m na wszystkich pozycjach /Terra, Tankowiec, Pogłebiarka, Mount Vernon/ padła propozycja powtórzenia wyjazdu na Terrę, jeden z najpiękniejszych wraków naszego morza.  Możliwy termin rezerwacji łodzi to 23/24 07.2011r. Chcemy wypróbować dzielność w morzu  nowej schludnej jednostki, Stenia /o ile oczywiście pozwoli pogoda/.

Czytaj całość

   

Nurkowania na Bałtyku 14.05.2011

PDFDrukujEmail

W najbliższą sobotę 14.05.2011 zapraszamy na wspólne nurkowania na Bałtyku.
Będziemy nurkować na łodzi podwodnej  „ORP Malutka” oraz „ORP Groźny” .
Zainteresowanych proszę o kontakt Piotr 500 138 000

   

4Dive - Dla Nurkowania

PDFDrukujEmail

Pewnie część z was zauważyła, że 1. kwietnia (nie, to nie z okazji Prima Aprillis) zmieniliśmy nazwę naszego Centrum na 4Dive /Dla Nurkowania/, a co za tym idzie również adres naszej strony internetowej na www.4dive.pl.

 

Czytaj całość

   

Niedzielne Nurkowania i Kurs Suchego Skafandra

PDFDrukujEmail

W niedzielę 03.04.2011 zakończenie szkolenia w suchym skafandrze. Zapraszamy wszystkich chętnych  chcących przypomnieć sobie umiejętności poćwiczyć,  lub po prostu zanurzyć się po zimie, na wspólne nurkowanie nad jez. Narie w Kretowinach.

Bliższe szczegóły w kalendarzu lub pod tel. 500 138 000

   

Nurkowanie Chorwacja 2011

PDFDrukujEmail

W związku z zaistniałą sytuacją polityczną w Egipcie przygotowaliśmy alternatywne kierunki na spędzenie urlopu - między innymi do Chorwacji. Na początek wybór padł na dwa przepiękne miejsca w Dalmacji wyspy Murter i Hvar.

   

Spotkanie z Darkiem Wilamowskim

PDFDrukujEmail

24 lutego (czwartek) w Elbląski Klubie Działalności podwodnej "Truso" odbędzie się spotkanie z Darkiem "Miodziem" Wilamowskim - rekordzistą Polski w nurkowaniu głębokim.

Darek opowie o swoim nurkowaniu na 264 metry, które wykonał we włoskim jeziorze Garda. Zainteresowanych i bliższe info pod telefonem 500 138 000.

   

Kierunek Egipt- nowe informacje

PDFDrukujEmail

Z przykrością informuję, że w związku z sytuacją w Egipcie zawieszamy zaplanowane wcześniej wyjazdy do Egiptu. Jeśli tylko sytuacja ustabilizuje się oczywiście wyjazdy zostaną przez nas wznowione. Wprawdzie miejscowe zamieszki w żaden sposób nie dotyczą jak do tej pory działalności turystycznej, niemniej jednak niestabilna sytuacja tamtego rejonu wiąże się z zbyt dużym ryzykiem związanym z wyjazdami w tamtym kierunku.

W to miejsce przygotowaliśmy kilka alternatywnych kierunków (Turcja, Chorwacja).

Wkrótce pojawią się informacje na stronie. Więcej info pod telefonem 500 138 000.

   

Sprzątanie basenu MOSIR

PDFDrukujEmail

Informujemy, że jak co roku ECN 4 Dive w przerwie międzyświątecznej organizuje akcję sprzątania basenu MOSIR w Elblągu.

 

 

 

 

Czytaj całość

   

Strona 6 z 8

«PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie»