Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free

Safari wrakowe po Bałtyku 2012

PDFDrukujEmail

W okresie między 14.08.2012 - 18.08.2012 (wtorek - sobota) zapraszamy na kolejne już czterodniowe safari nurkowe po Bałtyku. Planujemy nurkowania na wrakach  w zakresie głębokości 18-45 m (dostepne w zakresie nurkowań rekreacyjnych).

Czytaj całość

   

Wyprawa nurkowa na wrak Graf Zeppelin 2012

PDFDrukujEmail

Wyprawa na wrak jedynego niemieckiego lotniskowca, który spoczywa w wodach Morza Bałtyckiego na głębokości 87m - UWAGA!!! - korekta o 1 dzień wcześniej w I terminie


Długość całkowita pokładu to 262m, szerokość pokładu 31-36m.graff_zeppelin_sonda_small
Wrak leży w odległości 55km na północ od Władysławowa.
Okręt ten nigdy nie spełnił swojego przeznaczenia; pod koniec wojny, w kwietniu został przejęty przez wojska radzieckie.
Po wojnie, podczas holowania do Leningradu, został zatopiony przez lotnictwo i marynarkę wojenną Związku Radzieckiego.
Wrak został odnaleziony w 2006 r. przez statek badawczy ORP Arctowski.

Więcej informacji o wraku Graf Zeppelin

Czytaj całość

   

Kursy Instruktorskie IANTD

PDFDrukujEmail

Rozpoczęliśmy w Warszawie współpracę na bardzo szeroką skalę z Jackiem Lubowieckim z Scubatraining.

Jacek będąc Instruktor Trainerem w kilku organizacjach  wyszkolił do tej pory  kilkuset instruktorów, ponad 5 tys. nurków, zachowując najwyższe standardy szkoleniowe co przełożyło się na brak w całej historii szkoleń jakichkolwiek wypadków nurkowych.

Obecnie rozpoczynamy cykl szkoleń instruktorskich IANTD - szczegółowe informacje w ulotce. Szkolenia, które  oferujemy odbywają się w małych kameralnych grupach kładąc duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo.

Jeśli chcesz zostać instruktorem jednej z najstarszych organizacji nurkowych, zapraszamy na kurs instruktorski.

Jeśli jesteś już instruktorem innej organizacji zapraszamy na kurs Crossover na którym  zapozna nasz się z standardami i procedurami szkoleniowymi tej organizacji.


ico_pdfZobacz ulotkę

   

Zmiany, zmiany, zmiany...

PDFDrukujEmail

W związku z zmianą sytuacji rodzinnej - nowe miejsce pracy mojej żony w centrali, przenosimy się obecnie do Warszawy. Nasz sklep przy ul. Hetmańskiej na czas wyjazdu zostanie zamknięty. Dobra wiadomość jest taka, że w nie zaprzestajemy działalności w Elblągu: w dalszym ciągu prowadzona będzie sprzedaż sprzętu, serwis, napełnianie butli (powietrze, nitrox, trimix), szkolenia i wyjazdy, a także działalność związaną z ubezpieczeniami.

Planowany termin wyjazdu to 15.03.2011.

W związku z przeprowadzką w kalendarzu nurkowym nastąpiły opóźnienia - o zmianach będę informował zainteresowanych na bieżąco. Do Elbląga będę przyjeżdżał regularnie, w zależności od zainteresowania osób poszukujących szkoleń i usług prowadzonych dotąd przez 4dive, a w sezonie z pewnością częściej.

W Warszawie nawiązałem współpracę z jednym z najstarszych centrów nurkowych, Scubatraining które jest prowadzone przez Jacka Lubowieckiego gdzie od połowy marca będę prowadził szkolenia i wspólne projekty nurkowe. Jacek jest jednym z najstarszych instruktorów nurkowania technicznego i jest Instruktor Trainerem szkolącym instruktorów na wszystkie poziomy w kilku federacjach nurkowych SSI, ITDA, IANTD.

Nasza oferta szkoleniowa poszerza się zatem o szkolenia instruktorskie na wszystkich poziomach, oraz o przedstawicielstwo nowych firm nurkowych takich jak: Dive Rite, 4th Element, Shearwater, Princeton Tec, O'Three które od dziś są dostępne w ofercie. Wkrótce roześlę dokładne informacje.

W sprawie napełniania butli proszę kontaktować się bezpośrednio z Adamem Brunka, tel. 502 384 473. Butle będą przyjmowane i wydawane dwa razy w tygodniu: w środy i piątki, przy ul. Wiślickiej w Elblągu a po uzgodnieniu telefonicznym praktycznie non stop. Będzie tam od soboty zainstalowany bank nitroksowy wraz ze sprężarką z Centrum przy Hetmańskiej.

Kontakt do mnie pozostaje bez zmian: tel. 500 138 000, mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Adres korespondencyjny:

Szkoła nurkowania 4DIVE
ul.Siedmiogrodzka 20
01-232 Warszawa

Zaktualizowana została także nasza zakładka kontakt.

   

Szkolenia podlodowe

PDFDrukujEmail

Nawet przy trzaskającym mrozie nie musisz ograniczać swojej aktywności nurkowej do oglądania zdjęć i filmów z minionych wyjazdów. Szkoła Nurkowania 4 Dive zaprasza już dziś na kursy nurkowania podlodowego. Jeśli raz spróbujesz, na pewno będziesz chciał więcej!

Czytaj całość

   

Kurs Nurkowania w Suchym Skafandrze 12-16.01

PDFDrukujEmail

Wszystkich chętnych zapraszamy na organizowany dodatkowo kurs nurkowania w suchym skafandrze.
Bliższe info Piotr 500 138 000
   

Przegląd i serwis automatów

PDFDrukujEmail

W pierwszym tygodniu grudnia  wykonujemy serwis i coroczne przeglądy  automatów Apeksa i Scubatecha i Maresa  dla Państwowej Straży Pożarnej. Do wykonania dobrego i profesjonalnego przeglądu niezbędna jest myjka ultradźwiekowa, która pozwala na usuniecie wszystkich zanieczyszczeń w automacie, a w szczególności kamienia z wody, którego w żaden inny sposób nie można usunąć. Oczwiście możemy wykonać serwis każdego automatu oddechowego. Przewidywany koszt 150-180 pln z serwis kitami.

Czytaj całość

   

Kamieniołomy Saksonii i Brandenburgii 18-21 listopad 2011.

PDFDrukujEmail

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym , zapraszamy wszystkich chętnych na krótką wyprawę wypoczynkowo-nurkową w okolice Drezna, do saksońskich kamieniołomów: Steina, Prelle oraz nad brandenburską Horkę. Wyprawa ma charakter zupełnie niekomercyjny.

Czytaj całość

   

Nurkowanie na Bałtyku - Terra

PDFDrukujEmail

12 października /środa/ organizujemy wypłynięcie z Władysławowa na Terrę, jeden najpiękniejszych wraków Bałtyku.

Bliższe info o wraku tutaj

Istnieje możliwość zaokrętowania i noclegu 11 października wieczorem. Koszt wyjazdu z wyżywieniem 250 pln.

Bliższe info Piotrek 500 138 000.

   

Kurs Nitroksowy we wrześniu

PDFDrukujEmail

W najbliższy czwartek 8 września organizuję kolejny podstawowy kurs nitroksowy – Basic Nitroks. Szkolenie zgodnie ze standardami PSAI, CMAS, PADI-do wyboru. Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału. Jeśli będzie tako potrzeba stworzymy kolejny dodatkowy termin, tak, żeby na wykładach nie było zbyt ciasno :)

Czytaj całość

   

Strona 5 z 8

«PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie»