Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free

Listopadowy wyjazd do Dahab 07.11-14.11.2012

PDFDrukujEmail

Standardowo jak co roku w  listopadzie w okresie 07-14.11.2012,  wybieramy się na rekreacyjne i techniczne nurkowania do klimatycznego Dahab. Wyjazd dla nurków z uprawnieniami od OWD po ful TMX. O tym klimatycznym miasteczku i miejscach nurkowych możecie poczytać tutaj. Wylot oczywiście z Gdańska, ale istnieje mozliwość wylotu z innych miast Warszawa, Wrocław, Poznań. Zakwaterowanie ww sprawdzonym  hotelu Tropitel skąd mamy 10 min spacerem do bazy nurkowej.
   

Podstawowe Kursy Nurkowania Hańcza 20-24.2012

PDFDrukujEmail

W dniach 20-24.07.2012 (sobota-wtorek) jesteśmy znowu nad jeziorem Hańcza u Państwa Słowikowskich  gdzie organizujemy kolejne kursy w tym roku. Oczywiście wszystkich licencjonowanych nurków   zapraszamy do przyjazdu i nurkowań rekreacyjnych i technicznych w czasie kiedy będziemy Przejrzystość wody w całym słupie jest naprawdę oszałamiajaca. Bliższe info Piotr 500 138 000.
   

Podstawowe Kursy Nurkowania Hańcza 06-15.2012

PDFDrukujEmail

W dniach 06-15 lipca zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą rozpocząć swoją fascynującą  przygodę z nurkowaniem nad  najpiękniejsze nurkowe jezioro Hańcza, nad którym będziemy w tym okresie organizować kursy na stopnie podstawowe. Wszystkich licencjonowanych nurków zapraszamy na nurkowania turystyczne.
Bliższe info Piotr 500 138 000
   

MAXIMATOR

PDFDrukujEmail

maximator_logo

 

Informujemy że poszerzyliśmy nasz asortyment o pompy wysokiego cisnienia do przetacznia tlenu i innych gazów mających zastosowanie w nurkowaniu /hel, argon/. Wszystkie centra nurkowe które zajmują się sporządzaniem mieszanin odechowych metodą ciśnień parcjalnych poszukujacych tego typu urządzen zapraszamy do współpracy.

Czytaj całość

   

Hańcza 11-17.06.2012

PDFDrukujEmail

W dniach 11-17.06.2012 / poniedziałek - niedziela/ prowadzimy kursy nad jeziorem Hańcza i nurkowania głębokie powietrzne oraz trymiksowe. Wszystkich którzy planują przyjazd w tym czasie i skorzystanie z zaplecza prosimy o wcześniejszy kontakt w celu zapotrzebowania odpowiedniej ilości gazów i noclegów. Bliższe informacje Piotrek 500 138 000.
   

Promocja analizatorów Helowych

PDFDrukujEmail

 

 

Informujemy, że nasze Centrum stało się oficjalnym dystrybutorem analizatorów Nitroxowo-Helowych firmy Dive soft. W związku z tym dla pierwszych 5 osób przygotowaliśmy specjalna promocje -13% rabat .

Czytaj całość

   

PROMOCJA DLA NURKÓW TRYMIKSOWYCH

PDFDrukujEmail

W związku z rozpoczęciem sezonu przygotowaliśmy dla wszystkich licencjonowanych nurków posiadających uprawnienia TMX. promocję - hel w cenie 10gr za litr! .
Promocja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa nurkowań głębokich na mieszankach trymiksowych które są stosunkowo drogie. Mieszanki sporządzamy w oparciu o Hel 4.6, a nie o Hel 4.0 który nie jest zalecany do nurkowań głębokich.
Promocja trwa do wyczerpania zapasów :)
W razie pytań dzwoń: 500 138 000.
Ładowanie butli trymiksem w Warszawie i  nad Hańczą  oraz Elblągu.
Uwaga!
Przed nabiciem butli proszę o wcześniejszy kontakt:
Piotr 500 138 000
Marek 500 788 557
   

PROMOCYJNY SERWIS AUTOMATÓW ODDECHOWYCH

PDFDrukujEmail

W związku z zakupem przez nas sztucznego płuca do serwisowania automatów oddechowych wszystkich, którym się zbliża czas przeglądu automatu oddechowego zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty.

Koszt przeserwisowania automatu (I + II gi stopień) to tylko 99zł netto.

   

Sezon Nad Hańczą 2012

PDFDrukujEmail

hancza

Szkoła nurkowania 4Dive jak co roku zaprasza na nurkowania nad najgłębszym jeziorze w Polsce. W tym roku w naszej bazie nurkowej nad Hańczą będziemy prowadzić regularne szkolenia i obsługę dla nurków. W okresie maj - wrzesień 2012 zapraszamy wszystkich licencjonowanych nurków oraz tych którzy chcą zacząć przygodę z nurkowanie nad najpiękniesze jezioro w Polsce. Hańcza to również jedno z najczystszych jezior, urzeka swoim ukształtowaniem dna, oraz podwodnymi formacjami. W akwenie o przejrzystości przekraczającej czasem 15m obejrzeć można słynne ścianki oraz spotkać takie ryby jak miętus, głowacz, sieja czy sielawa. Kto choć raz odwiedzi to urokliwe miejsce z pewnością będzie chciał tam powrócić. Przewidujemy bogaty program nurkowy i fakultatywny.

Czytaj całość

   

Wraki Bornholnmu 2012

PDFDrukujEmail

Wprawdzie nie jesteśmy Bałtyckim Centrum Nurkowym ale staramy się aktywnie organizować od kilku do kilkunastu wyjazdów w ciągu roku nad ten akwen który dostarcza niezapomnianych wrażeń nurkowych ze względu na ogrom wraków.
Zapraszamy tym razem na wyprawę na wraki Bałtyku w okolicach Bornholmu która odbędzie się w dniach 02.05-06.05.2012 /środa – sobota/. Szczegóły wyjazdu tutaj. Bliższe info Piotrek 500 138 000.

Czytaj całość

   

Strona 4 z 8

«PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie»