Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free

Wyjazd nurkowy nad kamieniołomy Saksoni 08-11.11.2013

PDFDrukujEmail

 

horkaW okresie 8-11.11.2013 (piątek poniedziałek) zapraszamy na wspólny wyjazd nurkowy w okolice Drezna gdzie będziemy nurkować w najbardziej znanych kamieniolomach  Saksoni i Brandenburgii (Horka, Prele, Sparmann, Steina czy Wetro-Sproitz).To doskonała okazja na spędzenie kilku dni z gwarancją udanych nurkowań ze względu na dobrą przejrzystość wody o tej porze roku. To nasz kolejny wyjazd w okolice Drezna, a ten kto miał okazję już tam być choć raz  wie dlaczego lubimy tam wracać. Oszałamiająca widoczność, granitowe ściany i urwiska , dobra infrastruktura, i sam klimat miejsca - trzeba to zobaczyć. W zależności od stopnia wyszkolenia i doświadczenia nurkowego planujemy nurkowania w kilku grupach. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie, a kamieniołomy Saksonii mają naprawę sporo do zaoferowania. Śpimy i mieszkamy w centrum Kamenz  w bazie nurkowej nad kamieniołomem Sparmann. Ze względu na określoną  bazę noclegową liczba miejsc jest ograniczona. O rezerwacji miejsc decyduje kolejność wpłat. Szczegółowy plan wyjazdu tutaj.
Bliższe info Piotrek 500 138 000

 

   

Wyprawa Dahab 01-15.10.2013 - aktualna

PDFDrukujEmail

Nasz wyprawa pażdziernikowa do Dahab jeśli żadna bomba nie spadnie dojdzie do skutku. W zasadzie wszystkie biura podróży wznowiły loty i wycieczki w kierunku Egipt.
Alfa Star przez cały ten okres  latała i oczywiście w obecnej sytuacji lata. Również z informacji z Egiptu (Dahab, SAFAGA, Marsa Alam, Hurghada, czy Sharm el Sheik) wszędzie w bazach panuje spokój i życie toczy sie normalnie. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni. Większość z Was odbiera te sygnały podobnie, ponieważ ponad 20 osób zdecydowało się na wyprawę w tym czasie.
Jeśli ktoś jest nadal zainteresowany nurkowaniami w tym terminie, mam dostęp do trochę tańszych biletów.
Resztę informacji o samej wyprawie w aktualnosciach poniżej.
Bliższe informacje Piotr 500 138 000.
   

RESCUE DIVER Kurs ratownictwa nurkowego 23.07.2013

PDFDrukujEmail

 

Kurs ratownictwa nurkowego jest kolejnym stopniem nurkowym po AOWD.
Podczas zajęć teoretycznych oraz praktycznych dowiesz się jak postępować w sytuacjach awaryjnych, które mogą wystąpić podczas nurkowania.
Posiadając certyfikat Rescue Diver staniesz się pewnym i bezpiecznym partnerem w nurkowaniu.
Więcej informacji na temat kursu tutaj
Zajęcia odbywają się w naszej  Szkole Nurkowania 4Dive przy ul. A. KEN 11 lo 14 (Klub Body Shape) start o godz 19
Zapraszamy!

 

   

Nurkowania w najbliższy weekend nad jez. Hańcza 12-14.07

PDFDrukujEmail

Zgodnie z naszą zasadą: "Nie gadamy nurkujemy" w najbliższy weekend udajemy się nad jez. Hańcza.
W planach nurkowania typowo rekreacyjno-szkoleniowe, ale także i głębokie powietrze. Wszystkich którzy mają w nadchodzący weekend ochotę zanurkować z nami zapraszamy!
Bliższe info Piotr 500 138 000.
   

Podstawowy kurs nurkowania 28.06-02.07.2013 jez. Hańcza

PDFDrukujEmail

W dniach 28.06-02.07.2013 (sobota-wtorek) zapraszamy na 4 dniowy wyjazdowy kurs nurkowania nad jez. Hańcza!.
Kurs skierowany jest do osób które nie mają czasu na rozciągnięty w czasie kurs obejmujacy wielokrotne spotkania i zajęcia basenowe i chcą zdobyć patent płetwonurka przeznaczjąc dodatkowe dwa dni poza wekendem. Zostało nam tylko jeszcze jedno wolne miejsce! Więcej info o samym kursie tutaj.
Bliższe info Piotr 500 138 000.
Oczywiście wszystkich licencjonowanych nurków zapraszamy do nurkowań turystycznych w tym magicznym i niepowtarzalnym jeziorze.
Śpimy jak zwykle u Państwa Słowikowskich. W celu rezerwacji miejsc noclegowych proszę o wczesniejszy kontakt telefoniczny lub emailowy.
   

Szkolenia Sidemount

PDFDrukujEmail

sidemount01Wprowadziliśmy do oferty specjalizacji nurkowych szkolenia w konfiguracji Sidemount. Nurkowanie w konfiguracji sidemount pozwala na niewyobrażalną "lekkość" i finezję pod wodą na jaką nie pozwala żadna inna konfiguracja sprzętu. Obejrzyj poniżej filmy na jakie możliwości pozwala tak konfiguracja!


   

Dahab rekreacyjnie i technicznie 1-15.10.2013

PDFDrukujEmail

dahabW tym roku zapraszamy wszystkich nurkujących z rodzinami w okresie     1-15.10.2013 na wspólne nurkowanie rekreacyjne i techniczne do klimatycznego Dahab. Wyjazd przesuneliśmy na październik aby  uniknąć listopadowego tłoku, który dopadł nas rok wcześniej (:  Wyjazd dedykowany dla nurków z uprawnieniami od OWD po ful TMX. W pierwszym tygodniu (1-8.10) lecimy nurkować głównie rec, w drugim tec.

W pierwszym tygodniu będziemy promować nurkowania sidemount które pozwalają podczas nurkować rekreacyjnych na znacznie dłuższe czasy nurkowania. Będzie oczywiście możliwośc zrobienia tej specjalizacji na miejscu. W drugim tygodniu zamierzamy explorować nasze ulubione miejsca caniony: Litle Canyon, Abu Talha, Elizabeth Canyon czy bardzo głeboko (130m)  jaskinie Wagnera.
O tym klimatycznym miasteczku i miejscach nurkowych możecie poczytać tutaj. Życie w Dahab toczy się w zupełnie innym, powolnym rytmie, narzuconym przez pierwszych "turystów", którzy odkryli to miejsce dla zachodniego świata gdzieś na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych zeszłego stulecia.

Wyloty zarówno z Warszawy i Gdańska, ale istnieje możliwość wylotu z innych miast: Wrocław, Poznań.

 

Czytaj całość

   

Nurkowania nad jez. Wdzydze 30.05-02.06.2013

PDFDrukujEmail

lipa415W okresie 30.05-02.06.2013 zapraszamy wszystkich nurkujących z rodzinami na wspólny wyjazd na Półwysep Lipa położony nad jez. Wdzydze.

Ze względu na przypadający w tym okresie dzień dziecka w ośrodku przewidziane są animacje i programy dla dzieci co zapewni naszym pociechom atrakcje podczas naszego pobytu.
   

Kursy Rekreacyjne i Techniczne 07-16.06.2013 jez. Hańcza

PDFDrukujEmail

hanczaZapraszamy na szkolenia Techniczne i rekreacyjne nad jez. Hańcza
w okresie 7-16.06.2013

 

07-14.06.2013 Technical Diver + Normoxic Trymix
14-16.06.2013 wody otwarte OWD
14-16.06.2013 kurs AOWD

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt  Piotr 500 138 000 .

 

Czytaj całość

   

Kurs AOWD 12.04.2013 Egipt Safaga

PDFDrukujEmail

shams-safaga-19

 

W dniach 12.04.2013 do 19.04.2013 organizujemy wyjazd turystyczno-nurkowy do Safagi  podczas którego odbędzie się kurs AOWD. Zostały nam 3 wolne miejsca. Wszystkich którzy  chcą podwyższyć swoje uprawnienia nurkowe, mają dość tegorocznej zimy, są spragnieni słońca lub po prostu chcą  ponurkować zapraszamy.

 

 

Czytaj całość

   

Strona 2 z 8

«PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie»